Marzenin: VII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze
poniedziałek, 19 września 2011 12:05
16 drużyn z Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu wrzesińskiego, w tym 6 kobiecych, stanęło do rywalizacji w VII Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych.


Zawody rozegrano w niedzielę 18 września na stadionie Zespołu Szkół w Marzeninie. Jeszcze przed rozpoczęciem ćwiczeń najwyższym odznaczeniem w Ochotniczych Strażach Pożarnych tj. Złotym Znakiem Związku uroczyście uhonorowano druha Mieczysława Rychlewskiego z OSP Węgierki.

Strażacy z OSP rywalizowali w konkurencjach sztafety pożarniczej 7 x 50m z przeszkodami
oraz ćwiczenia bojowego z motopompą, natomiast chłopcy i dziewczęta z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w konkurencjach biegu sztafetowego i rozwinięcia bojowego.

W grupie młodszej dziewcząt drugi raz z rzędu podczas zawodów powiatowych zwyciężyła drużyna MDP Mikuszewo z wynikiem 966pkt.  W grupie młodszej chłopców zwyciężyła MDP z Miłosławia – 1020pkt. W grupie kobiecej „C” zwyciężyła jednostka OSP Węgierki z wynikiem 151pkt. Bardzo zacięta rywalizacja w grupie „A” mężczyzn zakończyła się ponownym zwycięstwem strażaków z OSP Lisewo I z bardzo dobrym wynikiem – 105pkt.

Przed wręczeniem pucharów, medali i dyplomów nastąpiło oficjalne przekazanie zestawu ratownictwa medycznego – torby R1, strażakom z OSP Marzenin. Zestaw został ufundowany ze środków Stowarzyszenia na Rzecz Osób Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych „Drogowskaz”. 

Źródło: KPP Straży Pożarnej we Wrześni

  

KOMENTUJ NA NASZYM Facebooku

telewizja sławomir papiera wielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska


OLGA SZYMKOWIAK - Marketing Maneger

 olga.p@tvwielkopolska.pl

 

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

Pozostałe informacje w tej kategorii

 
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl