Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 59 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań >>> Środa Wlkp. >>> Środa Wlkp.: Skradli sprzęt wart 20 tysięcy złotych

Środa Wlkp.: Skradli sprzęt wart 20 tysięcy złotych
środa, 21 marca 2012 10:15

Sprawcy kradzieży silników, szlifierek i kilkuset metrów przewodów elektrycznych zostali zatrzymani przez średzkich śledczych. Dwóm mieszkańcom średzkiej gminy grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci zostali powiadomieni o tym, że na terenie jednego z gospodarstw rolnych w gminie Zaniemyśl doszło do włamania. Okazało się, że straty są kosztowne i sięgają 20 tys.zł. Śledczy pracujący nad rozwiązaniem sprawy, w toku wykonywanych czynności już w dzień zawiadomienia o przestępstwie, dokonali zatrzymania sprawców tego procederu. Mężczyźni – mieszkańcy średzkiej gminy, skradli z terenu gospodarstwa szlifierki, siedem silników elektrycznych oraz przewody elektryczne o łącznej długości kilkuset metrów. 27 i 35-latek trafili do policyjnego aresztu. Przed sądem odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Grozi im do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

  

KOMENTUJ NA NASZYM FACEBOOKU!
facebook.com/tvwielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska


OLGA SZYMKOWIAK - Marketing Maneger

 olga.p@tvwielkopolska.pl

tel.660 518 899

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

 
 

Wyszukaj na stronie

Get Adobe Flash player

Oglądaj w Twojej sieci INEA!

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 59 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.