Środa Wlkp
Środa Wlkp. - Frank Walser Przewodniczący Rady nadzorczej Grupy Pfeifer und Langen
wtorek, 20 grudnia 2016 08:22

Więcej
 
Środa Wlkp. - nowa inwestycja w Cukrowni. Komentarz Burmistrza
sobota, 17 grudnia 2016 20:53

Więcej
 
Środa Wlkp. - nowa inwestycja w Cukrowni - komentarz Starosty
piątek, 16 grudnia 2016 19:46

Starosta Średzki Marcin Bednarz - komentuje kolejne inwestycje w Cukrowni Środa Wielkopolska

Więcej
 
Środa Wlkp. - nowa inwestycja w Cukrowni.
czwartek, 15 grudnia 2016 00:14

Sławomir Papiera z Tv Wielkopolska rozmawia z Prezesem Grupy Kapitałowej PFEIFER & LANGEN Polska Stanisławem Bogdziewiczem na temat nowej inwestycji koncernu w Środzie Wielkopolskiej.

Więcej
 
Środa Wielkopolska: uczcili "Cud nad Wisłą"
środa, 17 sierpnia 2016 12:20

Władze Polskiego Stronnictwa Ludowego województwa wielkopolskiego, tradycyjnie, uczciły rocznicę "Cudu nad Wisłą" w Środzie Wielkopolskiej. Po mszy świętej, członkowie ugrupowania i władze samorządowe przemaszerowali na Kwaterę Powstańców Wielkopolskich, gdzie złożyli kwiaty. W ten sposób oddali hołd bohaterom walczącym o wolność. W tym roku mija 96 rocznica zwycięskiej bitwy warszawskiej stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej, przez ludowców określanej jako Święto Czynu Chłopskiego.

Więcej
 
Środa Wielkopolska: róże w ogrodzie
środa, 27 lipca 2016 12:13

O jej powodzeniu przesądziły nie tylko piękne kwiaty, słodki zapach, ale też długi okres kwitnienia. To właśnie róża, która nazywana jest królową kwiatów, dominuje w lipcu i w sierpniu w naszych ogrodach.

Więcej
 
Środa Wielkopolska: upamiętniono Cud nad Wisłą i Czyn Chłopski
poniedziałek, 17 sierpnia 2015 13:55

Po raz dwudziesty w Środzie Wielkopolskiej uroczyście upamiętniono Rocznicę Cudu nad Wisłą, której towarzyszyły obchody Wojewódzkiego Święta Czynu Chłopskiego. W uroczystości wzięli udział wielkopolscy parlamentarzyści i samorządowcy, którzy złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą Polaków walczących o wolność, a także uczestniczyli w odprawionej z tej okazji, mszy świętej.

Więcej
 
Środa Wielkopolska: "Bezpieczny Senior"
niedziela, 12 kwietnia 2015 11:09

W Sali Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej, odbyło się spotkanie edukacyjne dla członków Stowarzyszenia Diabetyków Średzkich, zorganizowane w ramach wielkopolskiego programu profilaktycznego „Bezpieczny Senior ”. Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia dotyczące prawidłowych zachowań w sytuacji zagrożenia oraz edukacji związanej z wyjaśnieniem sposobów unikania zagrożeń w życiu codziennym. Przedstawiono także zasady bezpiecznej eksploatacji urządzeń grzewczych, instalacji gazowych, przewodów kominowych oraz zagrożenia związane z tlenkiem węgla.

Więcej
 
Szaleni Podróżnicy w Środzie Wielkopolskiej
wtorek, 31 marca 2015 13:55

W Środzie Wielkopolskiej odbył się II Festiwal Podróżniczy Klubu Szalonego Podróżnika. Część konkursową wygrali Witold Palak i Dorota Wójcikowska za opowieść o sześciomiesięcznej motocyklowej podróży po himalajskim Ladakh i dalej na południe Indii aż do plaż Goa. Festiwal w Środzie Wielkopolskiej nie ma jeszcze długiej tradycji. Ale druga edycja imprezy zgromadziła całkiem spora publiczność w tamtejszym Ośrodku Kultury. I to nie tylko mieszkańców tego 22-tysiecznego miasteczka położonego w centrum Wielkopolski, znanego z jagiellońskiej kolegiaty z XV wieku i sejmików polskiej szlachty. Do Środy przyjechali miłośnicy podróży z wielu miejsc w kraju.

Więcej
 
Środa Wlkp.: jeszcze tylko kilkanaście dni...
niedziela, 15 marca 2015 16:54

II Festiwal Podróżniczy Klubu Szalonego Podróznika już za dwa tygodnie, 27 i 28 marca w Środzie Wielkopolskiej. Zaplanowano m.in. spotkania ze znanymi podróżnikami, którzy będą dzielić się z widzami swoją pasją i przygodami z wypraw. Ubiegłego roku w imprezie uczestniczyło ponad 300 osób z całego kraju. Organizatorzy liczą, że w tym roku miłośnicy podróżowania również licznie dopiszą...

Więcej
 
Środa Wielkopolska: wizyta Bronisława Komorowskiego
czwartek, 12 marca 2015 09:18

Dla Środy Wielkopolskiej, wizyta prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, to historyczny moment. Do tej pory, w historii miasta, nie zapisała się wizyta głowy państwa.

Więcej
 
Środa Wielkopolska: Prezydent odwiedził Mleczarnię
środa, 11 marca 2015 14:32

Po raz pierwszy w historii, Średzka Społdzielnia Mleczarska "Jana", gościła prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Bronisława Komorowskiego. To szczególna okazja, zwłaszcza, że 23 lutego minęło 130 lat istnienia Zakładu Mleczarskiego. Podczas wizyty, prezydentowi, towarzyszyła prezes spółdzielni, Maria Czwojdrak.

Więcej
 
II Festiwal Podróżniczy w Środzie Wielkopolskiej
poniedziałek, 02 marca 2015 19:05

W dniach 27-28 marca w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej, przy ul. 20. Października 30, odbędzie się II Festiwal Podróżniczy, zorganizowany przez Stowarzyszenie Klub Szalonego Podróżnika. W ramach Festiwalu przewidziane są przede wszystkim prelekcje podróżnicze, slajdowiska, dyskusje i spotkania z podróżnikami.

Więcej
 
Środa Wlkp.: krew dla Polski
piątek, 19 września 2014 10:34

Środa Wielkopolska włączyła się w ogólnopolską akcję zbiórki krwi, organizowaną przez PCK i sieć marketów. Oddawanie krwi to jednak nie wszystko, nie zabrakło imprez towarzyszących.

Więcej
 
Środa Wlkp.: szpital ma nowe skrzydło
czwartek, 18 września 2014 15:36

Otwarto nowe skrzydło szpitala w Środzie Wielkopolskiej. Inwestycja kosztowała 12 mln zł.

Remont jak w wielu innych szpitalach był konieczny, bo wszystkie placówki do 2016 roku muszą spełniać unijne normy. Powiat przygotowywał się do rozbudowy szpitala już od wielu lat.  Droga do remontu nie była jednak prosta.

Więcej
 
Środa Wlkp.: boisko już otwarte
środa, 17 września 2014 11:06

Otwarto wielofunkcyjne boisko w Środzie Wielkopolskiej, które będzie służyć wszystkim mieszkańcom. Z tej okazji zorganizowano także piknik rodzinny.
Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 14
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl