Śrem: "Wirtualny Spacer"
wtorek, 20 września 2011 14:15Urząd Miejski w Śremie uruchomił projekt pt. "Wirtualny Spacer". To doskonały sposób promocji multimedialnej, która poszerza funkcjonalność strony internetowej i daje możliwość zwiedzania miasta - poznania jego uroków zabytków oraz najważniejszych atrakcji bez wychodzenia z domu. Co ważne projekt ten powstał w ramach kampanii "I Love Śrem".


Przemieszczanie się między panoramami różnych prezentowanych obiektów, jest możliwe dzięki wykonaniu profesjonalnych zdjęć panoramicznych, tworzących wrażenie realnego przebywania w danym miejscu.

Technologia jaką wykorzystano do tworzenia WIRTULANEGO SPACERU daje możliwość obejrzenia obiektów z zewnątrz (otaczające go tereny) i wewnątrz (w wybranych panoramach naszej wycieczki).
Przemieszczanie odbywa się poprzez kliknięcie na link (czerwone serduszko) umieszczony na budynkach, czy w ich okolicy, albo za pomocą mapy Google.

Wirtualny Spacer daje wrażenie realnego spaceru oraz zwiedzania miasta, dlatego też zapraszamy do wszystkich zainteresowanych do obejrzenia powyższego projektu na stronie Urzędu Miejskiego albo pod adresem www.spacer.srem.pl.

  

KOMENTUJ NA NASZYM Facebooku

telewizja sławomir papiera wielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska


OLGA SZYMKOWIAK - Marketing Maneger

 olga.p@tvwielkopolska.pl

 

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

Pozostałe informacje w tej kategorii

 
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl