Poznań: spełniło się marzenie 14-letniej Klaudii, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie
środa, 28 grudnia 2016 12:42

Spełniło się marzenie 14-letniej Klaudii, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie.

14-letnię Klaudię, podopieczną poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, bardzo ucieszył przyjazd wolontariuszy. Wiedziała, że oznacza to tylko jedno , jej marzenie o telefonie IPHONE 6 PLUS wreszcie się spełni.
– Klaudia mieszka poza miastem, w przepięknym otoczeniu natury, więc gdy dziewczynka dostała już swój wymarzony prezent postanowiliśmy wykorzystać ładną pogodę oraz krajobraz jako tło do sesji fotograficznej. Klaudia uwielbia robić zdjęcia telefonem i robi ich mnóstwo więc jej entuzjazm cieszył podwójnie – mówi Anna Majchrzycka, wolontariuszka poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.


Marzenie 14-letniej Klaudii udało się spełnić dzięki darowiznom, które zostały przekazane za pośrednictwem specjalnego paska wpłat na stronie www.MamMarzenie.org. Obecnie każda osoba odwiedzająca stronę internetową Fundacji Mam Marzenie za pośrednictwem tego paska może przelać darowiznę, która zostanie przekazana na realizację marzeń podopiecznych fundacji.

 

O Fundacji Mam Marzenie
Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.
Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.
Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.
Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 6 900 marzeń chorych dzieci.

  

KOMENTUJ NA NASZYM Facebooku

telewizja sławomir papiera wielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska


OLGA SZYMKOWIAK - Marketing Maneger

 olga.p@tvwielkopolska.pl

 

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

Pozostałe informacje w tej kategorii

 
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl