Nowy Tomyśl
Jak na wsi mieć szybki internet? Oni już wiedzą. Sątopy
czwartek, 24 listopada 2016 22:00

Co zrobić żeby mieć szybki ,szerokopasmowy internet po światłowodzie? Mieszkańcy miejscowości Sątopy koło Nowego Tomyśla już wiedzą. Mają w domach internet,telewizję i telefonię cyfrową dzieki swojej zaradności i solidarności. Zebrali się ,porozumieli i skorzystali z programu firmy INEA SA "Praca za Abonenta"

Więcej
 
Nowy Tomyśl: Dzień Dziecka na sportowo
środa, 01 czerwca 2016 13:21

Dzień Dziecka w Nowym Tomyślu przebiegł pod hasłem aktywnego wypoczynku. Na dzieci czekały rozgrywki piłkarskie, zawody w piłkę siatkową i koszykową, łucznictwo, szachy i wiele innych atrakcji. Rodzinny piknik sportowy został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu przy współpracy instytucji sportowych i kulturalnych działających na terenie gminy.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: Ambitne inwestycje
piątek, 22 stycznia 2016 14:54

Nowy Tomyśl wchodzi w 2016 rok z ambitnym budżetem inwestycyjnym. Na działania w tym segmencie miasto i gmina przeznaczy osiem milionów sześćset tysięcy złotych.

 
Nowy Tomyśl: Ferie zimowe
piątek, 22 stycznia 2016 13:14

Interesującą i różnorodną ofertę przygotował na czas ferii zimowych Nowotomyski Ośrodek Kultury. Uczestnicy zajęć będą mogli między innymi nagrać swoją płytę i wybrać się do fabryki lizaków.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: Nowoczesne centrum sportowe
wtorek, 19 stycznia 2016 09:33

W Nowym Tomyślu została uroczyście przekazana do użytku hala sportowa wraz z Młodzieżowym Centrum Treningowym dla sztangistów. Inwestycja jest zwieńczeniemwieloletnich oczekiwań uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowo – Licealnych oraz zawodników klubu sportowego „Budowlani”. Pierwsze decyzje o budowie zostały podjęte w 2013 roku przez poprzednie władze starostwa, natomiast postawienie i wyposażenie obiektu trwało około roku.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: mistrzowie wikliniarstwa z całego świata
środa, 26 sierpnia 2015 15:00

 Mistrzowie wikliniarstwa z ok.60 państw z pięciu kontynentów zaprezentowali swoje dzieła podczas trwającego trzy dni III Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa w Nowym Tomyślu. Impreza odbywa się w stolicy wikliniarstwa co trzy lata. Festiwalowi towarzyszy jarmark chmielno-wikliniarski, który każdego roku organizowany jest w parku nowotomyskim. Ideą przedsięwzięcia jest promocja naturalnych surowców i powstających z nich, atrakcyjnych wyrobów, które przypominają dzieła sztuki.

Więcej
 
Zbąszyń: jubileuszowy Rutnicki Cup
piątek, 31 lipca 2015 12:59

Dziesiąta Jubileuszowa edycja Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej „Rutnicki Cup 2015” dobiegła już końca. Podczas tegorocznych wakacji turniej zawitał do pięciu miejscowości: Pniew, Sierakowa, Piły, Chrzypska Wielkiego oraz Wolsztyna.

Więcej
 
Rutnicki Cup 2015
wtorek, 21 lipca 2015 13:00

 Wielki, jubileuszowy finał Rutnicki Cup 2015! Zapraszamy do Zbąszynia już w niedzielę 26 lipca, od godziny 11:00. Przyjedź i kibicuj najlepszym siatkarzom plażowym z całej tegorocznej X edycji Rutnicki Cup 2015. Do Zbąszynia zaprasza poseł Jakub Rutnicki. Wydarzenie poleca TV Wielkopolska.
Więcej
 
Nowy Tomyśl: aktywne wakacje
wtorek, 07 lipca 2015 09:42

 Początek wakacji w Nowym Tomyślu rozpoczął się pod znakiem sportu i muzyki. Na nowotomyskim stadionie zorganizowano turniej łuczniczy oraz mini turniej piłkarski. Organizatorzy w ten sposób chcieli zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Uczestnikom czas umilili artyści występujący na scenie.
Więcej
 
Nowy Tomyśl: najmłodsi wystartowali
piątek, 03 lipca 2015 13:58

 Miłośnicy biegania ze szkół podstawowych wystartowali w nowotomyskim Parku Kultury i Wypoczynku. Zawody zorganizowano w ramach tegorocznego festynu sportowo-muzycznego. Celem jest zachęcanie najmłodszych do aktywnego stylu życia.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: aktywny początek wakacji
czwartek, 02 lipca 2015 08:37

Wakacje warto spędzić aktywnie - do tego przekonywali organizatorzy festynu sportowo-muzycznego w Towym Tomyślu. Na nowotomyślan i ich gości czekały pokazy sztangistów, zumba, pokaz karate, gra w karty i w szachy.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: hala dla sztangistów
środa, 01 lipca 2015 10:56

 Nowa hala sportowa powstanie w Nowym Tomyślu. W Młodzieżowym Centrum Podnoszenia Ciężarów będą rozgrywane zawody rangi krajowej i międzynarodowej. Tutaj też będą trenować członkowie nowotomyskiego klubu sztangistów LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl. Całość inwestycji pochłonie ok. 6,5 mln zł.
Więcej
 
Nowy Tomyśl: zoologiczne bogactwo
piątek, 29 maja 2015 11:03

 Lamy, owce, małpy, ptaki egzotyczne - m.in. takie gatunki zwierząt można zobaczyć w Nowotomyskim Ogrodzie Zoologicznym. Swój dom znalazło w nim ponad 200 mieszkańców z różnych stron świata, reprezenujących 48 gatunków. ZOO o powierzchni ok. 5 ha mieści się w Parku Kultury i Wypoczynku. Sąsiedztwo natury, sprzyja wypoczynkowi.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: uczelnia z przyszłością
środa, 20 maja 2015 13:26

W Nowym Tomyślu od kilku lat funkconuje nowoczesny Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Uczelnia kształci kilkuset studentów, głównie z powiatu grodziskiego, wolsztyńskiego oraz nowotomyskiego. Psychologia, Pedagogika, Administracja, Ratownictwo Medyczne czy Bezpieczeństwo wewnętrzne - m.in.takie kierunki oferować będzie uczelnia od nowego roku akademickiego.
Więcej
 
Nowy Tomyśl: uczelnia z przyszłością
środa, 20 maja 2015 12:21

W Nowym Tomyślu od kilku lat funkconuje nowoczesny Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu.
Uczelnia kształci kilkuset studentów, głównie z powiatu grodziskiego, wolsztyńskiego oraz nowotomyskiego.
Psychologia, Pedagogika, Administracja, Ratownictwo Medyczne czy Bezpieczeństwo wewnętrzne - m.in.takie kierunki oferować będzie uczelnia od nowego roku akademickiego.

 
Nowy Tomyśl: olęderskie dziedzictwo
środa, 20 maja 2015 09:51

 Gmina Nowy Tomyśl odsłania ślady osadnictwa olęderskiego. Można je odnaleźć w Grubsku, jednym z sołectw, w którym zachowały się drewniane chaty olęderskie sprzed ponad 200 lat.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
tel.601 276 780
reklama@tvwielkopolska.pl
tel.660 518 899