Międzychód
Tv Wielkopolska poleca !!!
niedziela, 27 listopada 2016 12:10

Byliśmy,skorzystaliśmy,jedliśmy,tańczyliśmy - POLECAMY !!!

Więcej
 
Międzychód: gmina się rozwija
wtorek, 16 sierpnia 2016 09:39

Budowa placów zabaw, wymiana pomostu na plaży w Mierzynie - to udało się już zrobić, ale to nie koniec inwestycji realizowanych na terenie gminy. Obecnie trwa budowa sali sportowej, a w planach jest także rewitalizacja ośrodka wypoczynkowego.

Więcej
 
Międzychód: właściciele i ich psy w jednej drużynie
czwartek, 11 sierpnia 2016 13:44

Zawody Pucharu Polski OBEDIENCE odbyły się w Międzychodzie. Właściciele i ich psy, które wystartowały w zawodach, walczyły o Grand Prix Wielkopolski. Turnieje z udziałem psów to dyscyplina, która dynamicznie się rozwija nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

 
Międzychód: Dni Kultury i Zdrowia
środa, 10 sierpnia 2016 12:40

Koncerty czy wystawy malarskie - tak w Międzychodzie przedstawiały się organizowane po raz pierwszy Wielkopolskie Dni Kultury i Zdrowia. Ta kilkudniowa impreza skierowana była głównie do osób, które mają utrudniony dostęp do szeroko rozumianej kultury. Dlatego m.in. muzycy z wyjątkowym repertuarem pojawili się w Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach.

Więcej
 
Międzychód: gminne inwestycje
czwartek, 28 lipca 2016 10:57

Tylko w ostatnim czasie w gminie Międzychód prowadzone są inwestycje, których wartość przekracza 3 miliony złotych. Co ważne, działania te nie powodują zadłużenia budżetowego a dotyczą ważnych dla mieszkańców obszarów. Pierwszym ważnym zadaniem realizowanym aktualnie przez międzychodzki samorząd jest budowa komunalnego bloku wielorodzinnego.

Więcej
 
Palenie gumy i drift w Sierakowie
piątek, 15 lipca 2016 10:45

Zwą ich wariatami, a czasami nawet dosadniej. Podczas jednej imprezy potrafią zniszczyć kilkanaście opon. Swoje auta budują w zaciszach warsztatów wiele miesięcy, by przejechać się nimi kilka razy w sezonie.

Więcej
 
Łężeczki: Hajdasz na wakacjach
czwartek, 14 lipca 2016 12:13

Walory turystyczne powiatu międzychodzkiego przyciągają w sezonie letnim tłumy gości. Z atrakcji korzystają osoby indywidualne i grupy zorganizowane. W Łężeczkach gościły dwa turnusy kolonijne roztańczonych i bardzo grzecznych dzieci.

Więcej
 
Sieraków: wielkie branie
czwartek, 14 lipca 2016 10:12

Mimo nowej formuły i kapryśnej pogody tysiące Sierakowian i gości przybyło w tym roku na hipodrom, by uczcić święto miasta. Gwiazdy sceny i różne atrakcje oraz renoma tej imprezy spowodowały, że bez względu na przeciwności widzów nie zabrakło.

Więcej
 
Chorzępowo: młodzi strażacy w akcji
poniedziałek, 11 lipca 2016 10:20

Tym razem zawody sportowo-pożarnicze młodych strażaków odbył się we wsi Chorzępowo. Tradycją już jest, że każdego roku te zawody są rozgrywane w innej miejscowości powiatu międzychodzkiego. Choć sama wioska należy do małych to może się poszczycić silną jednostką OSP, należącą do krajowego systemu ratowniczo gaśniczego.

Więcej
 
Kaczlin: 115 lat służby
poniedziałek, 04 lipca 2016 09:44

115-lecie jednostki, oddanie do użytku pomieszczeń Domu Strażaka i co najważniejsze przyjęcie OSP Kaczlin do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego to powód licznie przybyłych gości. To najdonośniejszy dzień w historii tej jednostki. Historii długiej, nie do końca poznanej, ale zacnej.

Więcej
 
Międzychód: Dni Międzychodu pod patronatem radia "VOX"
środa, 29 czerwca 2016 09:41

Organizatorom tegorocznych Dni Międzychodu pogoda nieco pokrzyżowała plany. Mieszkańcy na letnią scenę Eski będą musieli jeszcze poczekać. Zaplanowano ją na pierwszy dzień obchodów, jednak ze względu na nawałnicę, została odwołana. Drugi dzień odbył się już zgodnie z planem. W ramach trasy "VOX Tour", czyli imprezy pod patronatem radia "VOX" zagrali: Jagoda, Selfie oraz zespół Feel. Na międzychodzkiej scenie wystąpiła też Orkiestra Dęta Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego, Chór "Lutnia", a także artyści działający przy Centrum Animacji Kutury.

Więcej
 
Śmigiel: sport opanował Wielkopolskę
sobota, 25 czerwca 2016 15:58

Około dwustu biegaczy wystartowało na Stadionie Miejskim w Śmiglu. Uzależnieni tylko od sportu z Międzychodu, Śmigla i Miejskiej Górki, którzy przyłączyli się do akcji Samorządu Województwa Wielkopolskiego "Uzależnia mnie tylko sport", spotkali się w finale. Wszyscy uczestnicy III edycji akcji promującej zdrowie i życie bez uzależnień po raz kolejny odnieśli sukces.

Więcej
 
Piknik Rodzin Zastępczych w Izdebnie
czwartek, 16 czerwca 2016 07:44

Podstawową komórką społeczną jest rodzina. Jakie wartości niesie ze sobą to słowo wie niemal każdy z nas. Niemal – bowiem są tacy, dla których młodość w rodzinnym domu jest nieosiągalnym marzeniem. Kiedy w rodzinie wydarzy się dramat, lub jej członkowie mają problem z normalnym funkcjonowaniem, wówczas z pomocą może przyjść rodzina zastępcza.

Więcej
 
Międzychód: szkolne jubileusze
poniedziałek, 13 czerwca 2016 12:21

W Międzychodzie dwie placówki oświatowe obchodziły zaszczytne jubileusze. Takie okazje sprzyjają podsumowaniom i ocenie roli szkoły w środowisku. Oczywiste jest, że takie instytucje prawidłowo realizują swoje zadania oświatowe. Jednak szkoła to nie tylko nauka.

Więcej
 
Sieraków: Dzieci pomagają dzieciom
czwartek, 09 czerwca 2016 11:33

Szczytny cel miały gminne obchody Dnia Dziecka w Sierakowie. Tradycyjnie impreza odbyła się w centrum miasta, w parku św. Jana Pawła II. Moc atrakcji przyciągnęła spragnione zabawy dzieci i rodziców. Tym razem jednak nie chodziło jedynie o zabawę.

Więcej
 
Sieraków: Triathlon
czwartek, 09 czerwca 2016 10:19

Inaugurację 9 imprez stanowił tegoroczny Triathlon Sieraków. Zmagania, jak to mówią, „ludzi z żelaza” zajęły trzy dni i przyciągnęły tłumy zawodników i widzów.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 13
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl