Grodzisk Wlkp
Grodzisk Wlkp: miasto na niebiesko
wtorek, 05 kwietnia 2016 12:04

Grodzisk Wielkopolski włączył się w ogólnokrajową akcję "Polska na niebiesko", w związku z obchodzonym 2 kwietnia Światowym Dniem Świadomości Autyzmu. W tym dniu pracownicy Fundacji Jaś i Małgosia wraz z rodzicami opowiadają, czym jest autyzm oraz jak można pomóc dzieciom. Tym samym chcą sprawić, aby Polacy mieli dla nich więcej zrozumienia i tolerancji.

Więcej
 
Grodzisk: Nietypowe zmagania strażaków
wtorek, 16 lutego 2016 14:20

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Grodzisku Wielkopolskim pod patronatem Starosty Grodziskiego i Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego odbył się IV Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP Województwa Wielkopolskiego o puchar Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP

Więcej
 
Grodzisk Wielkopolski: utrudnienia w ruchu
sobota, 18 kwietnia 2015 09:05

Informujemy, że w dniach od 28 do 30 kwietnia nastąpi całkowite zamknięcie modernizowanego odcinka ulicy Bukowskiej i wprowadzenie tymczasowego objazdu w związku z układaniem  nawierzchni mineralno – asfaltowej ulicy. "Jednocześnie informuję, że wprowadzenie objazdów spowoduje wzmożenie ruchu samochodowego na ulicy Żwirowej. W związku z powyższym prosimy  rodziców o zwrócenie dzieciom uwagi o zachowaniu szczególnej ostrożności w drodze do szkoły" -pisze burmistrz Grodziska, Henryk Szymański. Za uciążliwości i utrudnienia podczas realizacji zadania serdecznie przepraszają władze miasta.

Więcej
 
Grodzisk Wielkopolski: "Konwojówka 2015"
środa, 08 kwietnia 2015 12:30

11 kwietnia br. w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się charytatywny turniej halowy piłki nożnej „Konwojówka 2015”. W sportowych zmaganiach udział weźmie 16 drużyn, zarówno policyjnych, jak również zaproszonych gości. Poza propagowaniem sportowego stylu życia, zebrane środki finansowe zostaną przekazane jako wsparcie dla Agatki, Kornelii i Filipa. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Więcej
 
Grodzisk Wlkp: zawodowy festiwal
piątek, 13 lutego 2015 14:42

 
Grodzisk Wlkp.: trwają zapisy
niedziela, 01 lutego 2015 10:13

Warsztaty taneczne, plastyczne, teatralne, hip-hop, turnieje gier planszowych czy spotkanie z podróżnikiem - wszystko to już od połowy lutego czekać będzie na dzieciaki z Grodziska Wielkopolskiego. Wiele atrakcji przewidziano bowiem na nadchodzące "Ferie Zimowe z Centrum Kultury RONDO" - trwają zapisy chętnych na udział w zajęciach.

Więcej
 
Grodzisk Wielkopolski: nielaty...
sobota, 31 stycznia 2015 08:56

Policjanci z Grodziska Wielkopolskiego oraz komisariatu w Rakoniewicach w godzinach popołudniowych i wieczornych przeprowadzili prewencyjne działania pod nazwą „NIELAT”. Kontrolowali miejsca gromadzenia się dzieci i młodzieży. Przestrzegali młodych ludzi przed niezgodnymi z prawem zachowaniami.

Więcej
 
Grodzisk Wielkopolski: ochotnicy z piłką
sobota, 17 stycznia 2015 08:29

1 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Grodzisku Wielkopolskim (ul. Żwirki i Wigury 2 A) pod patronatem Starosty Grodziskiego i Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego odbędzie się III Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP Województwa Wielkopolskiego o puchar Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka.

Więcej
 
Grodzisk Wlkp.: styczniowa tradycja sportowa
sobota, 03 stycznia 2015 16:08

Miłośnicy biegania powitali na sportowo Nowy Rok. Rekreacyjny bieg zorganizowany został przez Grodziski Klub Biegacza przy współudziale Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

Więcej
 
Grodzisk Wlkp.: Gwiazdkowy Turniej Gwiazd
poniedziałek, 29 grudnia 2014 16:50

 

Tenis z gwiazdami, to niezwykłe przedsięwzięcie, które zainicjował Zbigniew Górny. Podczas 9. już edycji charytatywnego Gwiazdkowego Turnieju Gwiazd,
zebrano ok. 30 tys. zł., które zostaną przekazane na podopiecznych domów dziecka.
Na tegorocznym turnieju, odbywającym się w hotelu Rodan-Groklin w Grodzisku Wielkopolskim pojawiła się śmietanka towarzyska, składająca się z aktorów, muzyków i biznesmenów.
Wszystkich ich łączy jedno - fascynacja tenisem.

Więcej
 
Grodzisk Wlkp.: rusza gwiazdkowy turniej
sobota, 27 grudnia 2014 07:19

Do jutra w Grodzisku Wielkopolskim, tradycyjnie już w sporcie rywalizować będą ze sobą znani z pierwszych stron gazet. Dziś rusza 9. "Gwiazdkowy Turniej Gwiazd".

Więcej
 
Grodzisk Wlkp.: 15-to lecie Powiatu Grodziskiego
wtorek, 18 marca 2014 10:35

 
Grodzisk Wlkp.: piętnaście lat jak jeden dzień
sobota, 15 marca 2014 13:36

Uroczystą galą samorządowcy z powiatu grodziskiego świętowali swoje piętnastolecie. Nie obyło się bez wręczenia honorowych odznaczeń i kwiatów. Początki nie były łatwe, musieliśmy sami zbudować sobie siedzibę wspomina pierwszy starosta Władysław Chwalisz.

Więcej
 
Grodzisk Wlkp.: szkoły powstańców w akcji
środa, 05 marca 2014 13:08

Po raz 9. w turnieju piłki nożnej w Grodzisku Wielkopolskim zagrały gimnazja noszące imię Powstańców Wielkopolskich. Zagrało 8 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Więcej
 
Grodzisk Wlkp.: motocykliści dla wschodu
piątek, 28 lutego 2014 12:16

Charytatywny bal zorganizowali motocykliści z Grodziska Wielkopolskiego. Pieniądze przekazane zostaną Polakom ze wschodu.
Więcej
 
Grodzisk Wlkp.: biegli śladami powstania
wtorek, 18 lutego 2014 10:52

Ponad 40 osób pobiegło śladami Powstania Wielkopolskiego w Grodzisku Wielkopolskim. W ten sposób biegacze upamiętnili 95. rocznicę zakończenia powstania.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 12
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl