Złotów
Krajenka: to uzależnia
wtorek, 07 czerwca 2016 13:12

Mieszkańcy powiatu złotowskiego, pilskiego i chodzieskiego wzięli udział w III edycji kampanii "Uzależnia mnie tylko sport - Wiosna 2016", która przez miesiąc realizowana jest na terenie województwa wielkopolskiego. Celem przedsięwzięcia jest promowanie życia bez uzależnień i krzewienie kultury fizycznej od najmłodszych lat. Akcja organizowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, a pomysłodawcą inicjatywy Członek Zarządu Województwa, Leszek Wojtasiak.

Więcej
 
Złotów: "Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni"
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 13:55

"Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni" to hasło przewodnie debaty społecznej, która odbyła się w Złotowie. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba jej uczestników - przybyło bowiem ponad 200 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyli w nim także policjanci ze Szkoły Policji w Pile, Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komendy Powiatowej Policji ze Złotowa.

Więcej
 
Złotów: zabezpieczono narkotyki
czwartek, 04 lipca 2013 12:52

Wczoraj popołudniu złotowscy kryminalni podczas działań operacyjnych zatrzymali 28 letniego mieszkańca Złotowa. Mężczyzna posiadał w mieszkaniu znaczną ilość marihuany i amfetaminy. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Więcej
 
Złotów: ugodził nożem syna
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 12:50

W sobotę wieczorem policjanci zatrzymali 56 letniego mieszkańca Lipki, który ugodził dwukrotnie nożem swojego 30 letniego syna. Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Po zdecydowanych  działaniach  złotowskich policjantów trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu 5 lat więzienia.

Więcej
 
Złotów: seryjny włamywacz zatrzymany
środa, 06 lutego 2013 09:32

Zaledwie kilku dni zajęło złotowskim kryminalnym zatrzymanie seryjnego włamywacza. Mężczyzna okradał piwnice w blokach mieszkalnych.  Włamywacz przyznał się do kradzieży i usłyszał zarzuty. Być może to jeszcze nie koniec sprawy. Policjanci nie wykluczają kolejnych wątków tego postępowania.

Więcej
 
Złotów: nie uciekli daleko
wtorek, 04 grudnia 2012 09:52

Sukcesem zakończył się pościg jastrowskich policjantów. Zatrzymali mężczyznę, którzy włamał się do samochodu i próbował go ukraść.

Więcej
 


 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
tel.601 276 780
reklama@tvwielkopolska.pl
tel.660 518 899