Wągrowiec
Wągrowiec: Popularni, pracowici, szlachetni
wtorek, 22 marca 2016 12:16

Już po raz dwudziesty czwarty redakcja „Głosu Wągrowieckiego” wyróżniła najbardziej popularnych mieszkańców powiatu w 2015 r. Tradycyjnie, przyznano też nagrodę międzynarodową. Uroczystość została zorganizowana dwudziestego marca w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu. Plebiscytowi od lat przyświecają te same cele.

Więcej
 
Wągrowiec: uczcili 25-lecie "Głosu Wągrowieckiego"
piątek, 23 października 2015 11:38

Tygodnik "Głos Wągrowiecki" ma już 25 lat. Jubileuszowa gala z udziałem dziennikarzy, pracowników
gazety, przedstawicieli samorządu i kultury, odbyła się w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury.

Więcej
 
Wągrowiec: trzy areszty i dozór
środa, 08 kwietnia 2015 10:07

Policjanci z Wągrowca zatrzymali łącznie 4 sprawców pobicia, do którego doszło pod koniec marca br. na promenadzie rzeki Wełny w centrum miasta. Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia, za który grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej
 
Wągrowiec: kryształowe serca dla wolontariuszy
poniedziałek, 19 stycznia 2015 13:26

 Za bezinteresowną pomoc, wsparcie potrzebujących i otwartość - po raz piąty w Wągrowcu przyznano Kryształowe Serca dla Wolontariuszy Roku 2014.

Więcej
 
Wągrowiec: Jessica wesprze rewitalizację dworca PKP
niedziela, 15 grudnia 2013 14:02

Pobazgrane budynki, odrapane ściany, zniszczone przejście podziemne i brak miejsca, gdzie można poczekać na pociąg. Tak dzisiaj wygląda dworzec kolejowy w Wągrowcu. Już w przyszłym ma się to zmienić. A wszystko to dzięki pożyczce w ramach inicjatywy Jessica. Władze Wągrowca podpisały umowę na sfinansowanie rewitalizacji dworca PKP ze środków unijnych.

Więcej
 
Wągrowiec: powstanie nowy dworzec
czwartek, 12 grudnia 2013 17:21


Otoczenie dworca kolejowego w Wągrowcu już niebawem się zmieni, a to za sprawą programu JESSICA. Umowę podpisano w Poznaniu.

Więcej
 
Wągrowiec: okradli wiatraki
wtorek, 07 maja 2013 10:59

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego wągrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kradli elementy miedziano – aluminiowe z  farm wiatrowych na terenie gminy Gołańcz. Za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat za kratkami.

Więcej
 
Wągrowiec: dworzec jak nowy
piątek, 12 kwietnia 2013 12:56

Rewitalizacja dworca PKP, budowa parkingów na 120 miejsc i zintegrowanego centrum komunikacyjnego - to koncepcja na zagospodarowanie terenów pokolejowych w Wągrowcu. Inwestycja ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Więcej
 
Wągrowiec: cuda z plasteliny
wtorek, 09 kwietnia 2013 16:42

Sekrety animacji plastelinowej poznali mieszkańcy Wągrowca. Wszystko za sprawą warsztatów w domu kultury. Spotkanie to część większego projektu, organizowanego w Polsce po raz pierwszy - Festiwalu Polskiej Animacji - O!PLA.

Więcej
 
Wągrowiec: cuda z plasteliny
wtorek, 09 kwietnia 2013 15:24

Sekrety animacji plastelinowej poznali mieszkańcy Wągrowca. Wszystko za sprawą warsztatów w domu kultury. Spotkanie to część większego projektu organizowanego w Polsce po raz pierwszy - Festiwalu Polskiej Animacji - O!PLA. 

Więcej
 
Wągrowiec: cystersi dla najlepszych
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 15:00

Statuetki cystersa trafiły do najpopularniejszych mieszkańców powiatu wągrowieckiego. Podczas uroczystej gali otrzymali je sportowcy, trenerzy, działacze.

Więcej
 
Wągrowiec: awanturnik w areszcie
czwartek, 04 kwietnia 2013 08:29

Do policyjnego aresztu w Wągrowcu  trafił  pijany awanturnik, który podczas wspólnej biesiady zaatakował kijem od miotły swojego kolegę. Pokrzywdzony trafił pod opiekę lekarzy. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Więcej
 
Wągrowiec: na stopa z fantami w torbie
środa, 20 lutego 2013 12:00

Dzięki współdziałaniu sił policyjnych i ochrony mienia grupa włamywaczy z województwa kujawsko-pomorskiego została zatrzymana. Dwóch sprawców nie zdążyło uciec i ujęci zostali przez pracowników firmy ochroniarskiej w sklepie, do którego się włamali. Trzeci włamywacz wpadł w ręce policjantów następnego dnia. Teraz sprawcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Więcej
 
Wągrowiec: uwierz w siebie
piątek, 01 lutego 2013 13:30

Każdy może robić zdjęcia – przekonywali uczestników warsztatów fotograficznych instruktorzy w wągrowieckiego domu kultury. Wystarczy zrozumieć jak działa światło – wyjaśniali.
Więcej
 
Wągrowiec: lekcja w muzeum
środa, 30 stycznia 2013 10:44

Życie codzienne w zagrodzie pałuckiej – pod takim hasłem muzeum w Wągrowcu przygotowało zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Wągrowca i okolic.
Więcej
 
Wągrowiec: Polska druga
sobota, 05 stycznia 2013 16:05

Drużyna piłkarzy ręcznych z Francji zwyciężyła w Międzynarodowym  Turnieju Piłki Ręcznej Juniorów w Wągrowcu.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl