Piła
Woda płynie - ciekawy projekt realizowany przez Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny UAM w Pile
niedziela, 09 kwietnia 2017 12:33

Ponad 500 uczniów  z północnej Wielkopolski wzięło udział w realizowanym przez Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny UAM w Pile przedsięwzięciu edukacyjno-społecznym „Nasze Wody – obiekt w realiach społecznych miejscowości”.

Więcej
 
Wysoka: Uzależnia mnie tylko sport
środa, 15 czerwca 2016 13:47

Mieszkańcy powiatu pilskiego, złotowskiego i chodzieskiego przyłączyli się do kampanii sportowo-edukacyjnej "Uzależnia mnie tylko sport - Wiosna 2016". Uzależnieni tylko od sportu spotkali się w miejscowości Wysoka.

Więcej
 
Wyrzysk: uzależnieni od sportu
środa, 01 czerwca 2016 12:47

Zajęcia sportowe i rekreacyjne, a także promocja profilaktyki i zdrowego stylu życia - temu ma służyć Kampania "Uzależnia mnie tylko sport", która została zainaugurowana w Osieku nad Notecią w gminie Wyrzysk.

Więcej
 
Piła: wojewódzki Dzień Strażaka
czwartek, 28 maja 2015 10:45

 W Pile odbyły się tegoroczne wojewódzkie obchody Dnia Strażaka. Okazją do zorganizowania uroczystości w tym miejscu był jubileusz pilskiej jednostki Państwowej Straży Pożarnej.

Więcej
 
Piła: 11 osób zatrzymanych
środa, 29 kwietnia 2015 12:08

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zlikwidowali profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 500 porcji marihuany i amfetaminy oraz zatrzymali 11 mieszkańców Piły podejrzanych o udział w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowano na kwotę około 150 tys. zł. Zatrzymanym mężczyznom grozi kara nawet 12 lat więzienia.

Więcej
 
Piła: dostarczanie wody na duże odległości
wtorek, 28 kwietnia 2015 09:12

Wszystkie zmiany służbowe JRG NR 2 PSP w Pile w ramach doskonalenia zawodowego przeprowadziły ćwiczenia dotyczące taktyki działań ratowniczo – gaśniczych podczas gaszenia pożarów lasów, traw i nieużytków. Podczas ćwiczeń szczególną uwagę zwrócono na dostarczanie (przetłaczanie, przepompowywanie, dowożenie) wody na duże odległości.

Więcej
 
Piła: zatrzymano sprawcę kradzieży pięciu aut
czwartek, 23 kwietnia 2015 13:28

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 5 samochodów oraz usiłowanie kradzieży pojazdu na terenie Piły. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę blisko pół miliona złotych. Za popełnione przestępstwo 42-letniemu mieszkańcowi Gdańska grozi kara nawet 10 lat więzienia.

Więcej
 
Akcja edukacyjna w pilskich szkołach
sobota, 18 kwietnia 2015 18:35

Strażacy przeprowadzili prelekcje w zakresie bezpieczeństwa w dwóch szkołach z terenu miasta Piły. Pogadanka odbyła się w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich oraz Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza, w której uczestniczyło około 200 uczniów.

Więcej
 
Czarnków: mieszkańcy za Komorowskim?
poniedziałek, 30 marca 2015 10:12

Kampania prezydencka w pełni. Ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski przemierza Polskę wzdłuż i wszerz. W Wielkopolsce odwiedził między innymi mieszkańców Czarnkowa. Tam powitał go jeden z najstarszych - pułkownik Władysław Pilawski.
Więcej
 
Piła: policjantem jest się nie tylko na służbie
środa, 18 marca 2015 12:15

Policjanci z Piły dobrze wiedzą o tym, że policjantem jest się nie tylko na służbie. Jeden z funkcjonariuszy, będąc po służbie, błyskawicznie ruszył w pościg za sprawcą kradzieży. Policjantka przyczyniła się do zatrzymania sprawcy kradzieży puszki z pieniędzmi dla chorego dziecka. Inny stróż prawa z pilskiej komendy rozpoznał i zatrzymał osobę poszukiwaną.

Więcej
 
Piła: ponad 500 porcji narkotyków i amunicja
poniedziałek, 16 marca 2015 16:11

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pile zatrzymali w ubiegłym tygodniu 37-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz amunicji. Podczas przeszukania pomieszczenia gospodarczego śledczy zabezpieczyli łącznie ponad 500 porcji amfetaminy i marihuany oraz 5 sztuk różnego kalibru amunicji. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Więcej
 
Piła: szkolenie z zakresu dekontaminacji
niedziela, 01 marca 2015 13:15

Strażacy z Piły omówili oraz przećwiczyli zagadnienia związane z prowadzeniem i organizacją dekontaminacji. Do ćwiczeń wykorzystany został sprzęt będący na wyposażeniu każdej jednostki ratowniczo – gaśniczej. Zajęcia szkoleniowe zorganizowane na wszystkich zmianach służbowych umożliwiły wypracowanie optymalnego sposobu na zorganizowanie dekontaminacji w zakresie podstawowym -tłumaczą ratownicy.

Więcej
 
Piła: potrzebował pilnie gotówki...
sobota, 03 stycznia 2015 13:53

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali 19 grudnia młodego mężczyznę podejrzanego o włamanie do piwnicy w budynku mieszkalnym przy ulicy Matwiejewa w Pile. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej
 
Dętkospływ w Pile
środa, 10 września 2014 12:19

Siódmy już raz Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne z Piły zorganizowała dętkospływ po rzece Gwdzie. Choć impreza ta nastawiona jest bardziej na zabawę i integrację, spełnia też ważną rolę dla miasta Piły.

 
Piła: 2 tysiące sadzonek konopi
piątek, 28 czerwca 2013 07:35

Pilscy kryminalni zlikwidowali w miniony wtorek profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Plantacja została zorganizowana w nieczynnej gorzelni na terenie gminy Tarnówka. Funkcjonariusze zabezpieczyli 1.872 sadzonek z których można było uzyskać narkotyki czarnorynkowej wartości 1 miliona zł. Na miejscu zatrzymany został 54 letni mieszkaniec Radomska. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Więcej
 
Piła: przechwycili 36 kilogramów narkotyków
wtorek, 11 czerwca 2013 11:32

Pilscy kryminalni zatrzymali w minioną sobotę czterech mieszkańców Piły w wieku od 19 do 38 lat. Mężczyźni są podejrzani o udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających. Podczas przeszukania jednego z garaży na terenie Piły, śledczy odnaleźli blisko 36 kilogramów różnego rodzaju środków odurzających. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków wstępnie została oszacowana na kwotę 1.000.000 zł. Teraz za popełnione przestępstwo całej czwórce grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl