Czarnków – Trzcianka
Czarnków: promują walory Noteci
czwartek, 11 sierpnia 2016 12:41

Wioska rycerska, wystawa dawnych strojów i rejsy statkami - to niektóre z atrakcji, jakie czekały na mieszkańców Czarnkowa w ramach corocznie organizowanego na terenie Przystani "Marina", Święta Noteci. W ten sposób od pięciu lat, Ośrodek Sportu i Rekreacji chce promować czarnkowską "Marinę" i walory tej urokliwej rzeki.

Więcej
 
Czarnków: Sunrise Dance Party
piątek, 22 lipca 2016 12:40

Już po raz czwarty w Czarnkowie zawitał Sunrise Dance Party, czyli wyjątkowa impreza plenerowa w klimatach muzyki klubowej. Spotkanie miłośników ten muzyki jak co roku odbyło się na malowniczym czarnkowskim rynku. Impreza jak zawsze zgormadziła tysiące nie tylko mieszkańców Czarkowa i powiatu, ale i wielu przyjezdnych z praktycznie całego kraju.

Więcej
 
Czarnków: miasto promuje produkty mleczne
piątek, 17 czerwca 2016 09:33

Piknik Mleczny uwieńczył Dni Ziemi Czarnkowskiej. Promocja produktów mlecznych na stałe zagościła w programie obchodów miasta.

Więcej
 
Czarnków: burmistrz z absolutorium
czwartek, 02 czerwca 2016 14:43

Radni Czarnkowa jednogłosnie przyznali absolutorium burmistrzowi miasta i gminy Franciszkowi Strugale za rok 2015 podczas XXIX Sesji Rady Miejskiej. Oznacza to, że włodarz miasta i gminy właściwie zrealizował budżet w minionym roku.

Więcej
 
Czarnków: Czarnkowski Piknik Motocyklowy
wtorek, 24 maja 2016 11:21

Około dwóch tysięcy motocyklistów z całej Polski zgromadziło się w Czarnkowie, by wziąć udział w corocznej imprezie "Tur Party". Piknik motocyklowy po raz trzeci zorganizował Tur MC Poland Chapter Czarnków.

Więcej
 
Czarnków: współpraca z organizacjami pozarządowymi
sobota, 21 maja 2016 13:52

Podsumowanie realizacji Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi za rok 2015 i aktualna sytuacja szpitala - to wiodące tematy ostatniej, XXIII sesji Rady Miasta, która odbyła się w sali sesyjnej czarnkowskiego Ratusza.

Więcej
 
Czarnkow: Agrotargi
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 10:23

Po raz kolejny w Czarnkowie odbyły się Agrotargi. W centrum miasta gminy, stowarzyszenia i przedsiębiorcy zaprezentowali swoją ofertę. Na odwiedzających czekały między innymi: warsztaty rękodzielnicze, kiermasz produktu lokalnego i wystawa maszyn rolniczych.

Więcej
 
Czarnków: podróże turystyczne pociągiem
środa, 02 marca 2016 10:35

Mleczarnię i czarnkowski browar mogli odwiedzić podróżni, którzy wyruszyli pociągiem turystycznym w ramach kolejnej już wyprawy, zorganizowanej przez Instytut Rozwoju i Promocji Kolei. Dla pasażerów, była to podróż sentymentalna i powrót do czasów, kiedy stacje kolejowe, które na codzień są nieczynne, tętniły życiem.

Więcej
 
Czarnków: zwycięstwo czarnkowskich oldbojów
wtorek, 02 lutego 2016 12:21

W hali sportowej czarnkowskiego gimnazjum rozegrano kolejny Turniej Piłki Siatkowej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Czarnkowa im. Ryszarda Krzyżanowskiego. Zwyciężyli gospodarze, którzy w finale pokonali drużynę z Darłowa.

Więcej
 
Czarnków: 25 lat "Nadnoteckich Ech"
środa, 27 stycznia 2016 15:51

Gazeta "Nadnoteckie Echa" działa już 25 lat. Z okazji jubileuszu, w czarnkowskim kinie "Światowid" odbyła się gala z udziałem członków redakcji i sympatyków gazety, którzy przypomnieli historię tygodnika.

Więcej
 
Czarnków: zapalili miłość w sercach
wtorek, 29 grudnia 2015 10:35

Już od 18 lat w Czarnkowie w okresie przedświątecznym jest „Urodzaj na dziewczynki z zapałkami”. Akcja charytatywna o szerokim zakresie oddziaływania jednoczy mieszkańców miejscowości i zachęca do dobroczynności.

Więcej
 
Czarnków: świąteczna integracja
czwartek, 24 grudnia 2015 09:50

Przedstawiciele różnych środowisk z Gminy Czarnków spotkali się przy świątecznym stole w Marunowie.

Więcej
 
Turek: renifery w przedszkolu
środa, 23 grudnia 2015 16:34

Przedszkolaki z turkowskiego przedszkola "Magiczna Chatka" odwiedzili wyjątkowi goście. Przyjechał do nich święty Mikołaj, a jego sanie ciągnęły renifery. Dzieci oczywiście ucieszyły się z wizyty świętego, jednak największe emocje wzbudzały prawdziwe renifery.

Więcej
 
Czarnków: święto rękodzielnictwa
środa, 23 grudnia 2015 15:06

Pięknie wykonane rękodzieła świąteczne oraz różnorodne produkty i wyroby lokalnych rzemieślników zagościły na stołach uczestników tegorocznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Więcej
 
Czarnków: najpiękniejsze spółdzielcze balkony
sobota, 12 grudnia 2015 06:03

W Czarnkowie rozstrzygnięto konkurs na najładniej ukwiecony balkon, zorganizowany po raz kolejny przez Spółdzielnię Mieszkaniową.

Więcej
 
Czarnków: finał akcji "Nie bądź żyła-oddaj krew"
piątek, 11 grudnia 2015 09:58

O tym, jak cennym darem jest krew, doskonale wiedzą organizatorzy akcji "Nie bądź żyła-oddaj krew", która po raz kolejny została przeprowadzona w Czarnkowie. Finał odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego. Podczas tegorocznej akcji, udało się zgromadzić 129 litrów krwi.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 10
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl