Chodzież
Chodzież: uzależnieni od sportu zakończyli sezon
wtorek, 28 czerwca 2016 14:06

Po 15 imprezach sportowo-edukacyjnych zorganizowanych na terenie całej Wielkopolski, kampanię „Uzależnia mnie tylko sport – wiosna 2016”, której głównym organizatorem i inicjatorem po raz trzeci był Urząd Marszałkowski Województwa, oficjalnie zakończono. Wielki finał odbył się w ostatni weekend czerwca w Chodzieży.

Więcej
 
Chodzież: Uzależnieni od sportu spotkali się w finale
wtorek, 21 czerwca 2016 12:26

Uzależnieni tylko od sportu z Chodzieży, Krajenki, Wyrzyska i Wysokiej spotkali się w finale. Gospodarzem finałowej rywalizacji czterech gmin w ramach kampanii "Uzależnia mnie tylko sport" była gmina Chodzież. Po raz kolejny uczestnicy wystartowali w rodzinnych biegach i pokazali, że sport to najlepsze uzależnienie.

Więcej
 
Chodzież: telemedycyna - diagnoza na odległość
wtorek, 03 marca 2015 14:20

 Szpital w Chodzieży wchodzi w strukturę Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów. Dzięki utworzeniu infrastruktury telemedycznej, możliwe jest zwiększenie dostępności do usług medycznych i opieki zdrowotnej.
Trzy szpitale, w Chodzieży, w Poznaniu oraz szpital w Ludwikowie, dzięki wykorzystaniu nowych technologii, mogą między sobą przesyłać specjalistyczne informacje.

Więcej
 
Chodzież: wielopłaszczyznowa modernizacja szpitala
poniedziałek, 02 marca 2015 12:52

 Utworzenie i wyposażenie Oddziału Opieki Paliatywnej, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, modernizacja
sieci teleinformatycznej oraz gruntowny remont budynku - oto rezultaty przeprowadzonej modernizacji Szpitala w Chodzieży, wchodzącego w strukturę Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów. Inwestycja opiewała na kwotę ponad 9 mln. zł. 

Więcej
 
Szamocin: muzyka nie zna granic
poniedziałek, 02 czerwca 2014 13:39

Najlepszy show i muzyczne umiejętności orkiestr dętych oceniało szamocińskie jury. A wszystko w ramach Turnieju Orkiestr Dętych- Muzyka nie zna granic.

Więcej
 
Chodzież: mają sztandar
poniedziałek, 02 czerwca 2014 13:35

Sztandar, symbol wartości, honoru i tradycji trafił w ręce chodzieskich strażaków. To dowód uznania dla ich pracy i zobowiązanie na przyszłość.
Więcej
 
Margonin: Palikot kpi z pisma marszałka
wtorek, 15 kwietnia 2014 15:38

Sugestia odwołania marszałka i zarzut braku kompetencji -to odpowiedź przewodniczącego Twojego Ruchu Janusza Palikota na pismo, które marszałek wielkopolski Marek Woźniak rozesłał do wszystkich podległych mu jednostek. Wskazuje w nim, by te zaprzestały kontaktów ze stroną rosyjską. Wszystko w kontekście wydarzeń, panujących na Ukrainie. Tymczasem marszałek odpiera zarzuty i tłumaczy, co dokładnie chciał osiągnąć poprzez swoje działanie.

 
Margonin: tak dla źródeł
czwartek, 10 kwietnia 2014 11:07

Nie dla elektrowni atomowej, tak dla małych, przydomowych instalacji i odnawialnych źródeł energii - nawoływał podczas spotkania w Margoninie Janusz Palikot.

Więcej
 
Chodzież: wydawało mu się, że jest sprytniejszy od policjantów
wtorek, 15 stycznia 2013 10:09

W sobotę chodziescy policjanci zatrzymali w Margoninie do kontroli drogowej pijanego kierowcę mercedesa. Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie okoliczności w jakich doszło do tego przypadku. Wcześniej 60.letni mężczyzna próbował kontrolerów przechytrzyć wysyłając ich za skradzionym autem, lecz policjanci byli czujni i sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Więcej
 


 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl