Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 59 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Leszno >>> Leszno >>> Leszno: Jeziorki opanowane przez miłośników koni

Leszno: Jeziorki opanowane przez miłośników koni
wtorek, 24 lipca 2012 10:56

Woltyżerka kozacka, przejażdżki konne, zawody w powożeniu i muzyka country uatrakcyjniły kolejny Piknik Konny, który odbył się w niedzielę w Stadninie Koni i Dworku w Jeziorkach. W imprezie wzięło udział ponad pięć tysięcy osób. Już po raz szósty Organizacja Turystyczna Leszno – Region zorganizowała Piknik Konny promujący jeden z dziesięciu produktów turystycznych regionu. W niedzielne popołudnie ponad pięć tysięcy miłośników koni bawiło się w Stadninie Koni i Dworku w Jeziorkach koło Osiecznej. Piknik rozpoczął pokaz skoków przez przeszkody w wykonaniu podopiecznych miejscowej stadniny. Później na parkurze pojawili się m.in. uczestnicy konkursu w powożeniu oraz miłośnicy ekstremalnej jazdy konnej z grupy Pawła Apolinarskiego z Bukówca Górnego. Ci ostatni dostarczyli publiczności sporo wrażeń. W wykonaniu grupy podziwiać można było m.in. popisy woltyżerki i jazdy kozackiej. Wśród dodatkowych atrakcji nie zabrakło przejażdżek na koniach, krótkich wycieczek bryczkami i powozami oraz warsztatów artystycznych dla dzieci. Imprezę zakończyła zabawa taneczna przy piosenkach country granych przez zespół Gładek Brothers Band. Organizatorami imprezy były Miasto Leszno i Organizacja Turystyczna Leszno-Region.

  

KOMENTUJ NA NASZYM FACEBOOKU!
facebook.com/tvwielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska.pl
Dyrektor handlowy Zbigniew Murawski
tel. 695 829 799, z.murawski@tvwielkopolska.pl

 

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

 
 

Wyszukaj na stronie

Oglądaj w Twojej sieci INEA!

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 59 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.