Gostyń
Gostyń: prezydent spotkał się z mieszkańcami
czwartek, 24 września 2015 12:33

Potrzebna jest polityka zrównoważonego rozwoju - tak mówił prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Gostyniu. Po odwiedzeniu Spółdzielni Mleczarskiej, udał się na Rynek, gdzie spotkał się z mieszkańcami. Dla miasta to duże wydarzenie. Ostatnia wizyta urzędującego prezydenta miała bowiem miejsce 86 lat temu.

Więcej
 
Rokosowo: w pogoni za lisem
wtorek, 29 października 2013 13:28

Gonitwę na 500 yardów o puchar marszałka, pogoń za lisem, pokazy sokolnictwa, koncert – to wszystko przygotowano dla miłośników koni i polowań w Zamku w Rokosowie.

Więcej
 
Gostyń: Internet, telewizja, telefon
wtorek, 02 lipca 2013 07:24

Mieszkańcy powiatu gostyńskiego będą mogli zapomnieć o problemie niestabilnego i powolnego dostępu do Internetu. Jeden z czołowych dostawców usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce, firma Inea S.A., przekonywała samorządowców do możliwości, jakie stwarza szerokopasmowy Internet, a ten docierać będzie nawet do najmniejszych miejscowości. Oferta jest na tyle ciekawa, że umożliwi w przyszłości mieszkańcom korzystanie nie tylko z mobilnego Internetu, ale też z telewizji czy telefonu - podkreśla burmistrz Pogorzela, Piotr Curyk.

Więcej
 
Rokosowo: Ośrodek Integracji Europejskiej
poniedziałek, 03 czerwca 2013 11:34

Więcej
 
Rokosowo: WSS tuż tuż
środa, 08 maja 2013 13:59

Ma gwarantować rozwój gospodarczy Wielkopolski i zapobiegać wykluczeniu teleinformatycznemu. Mowa o Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej. Ruszył cykl spotkań z samorządowcami, podczas których omawiane są szczegóły funkcjonowania szybkiego Internetu. Pierwsze z nich odbyło się w Rokosowie w powiecie gostyńskim. - Ruszamy za 19 miesięcy, potrzebne nam będzie wsparcie samorządów – mówi wicemarszałek województwa Mateusz Klemenski.  

Więcej
 
Gostyń: zatrzymani za rozbój
środa, 16 stycznia 2013 10:40

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na sklep i usiłowanie napadu na inny. Do przestępstw doszło w ubiegłym roku, dopuścili się ich dwaj bracia, mieszkańcy powiatu gostyńskiego. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości.

Więcej
 
Gostyń: jazzowe smyczki
poniedziałek, 05 listopada 2012 11:35

Największe klasyki jazzu w nowych aranżacjach wybrzmiały podczas zaduszkowego koncertu w Bazylice Świętogórskiej w Gostyniu.

Więcej
 
Gostyń: zarabiał na cudzym nałogu
środa, 24 października 2012 11:09

Kryminalni z Gostynia zatrzymali 27-letniego dealera narkotyków. Jak ustalili policjanci mężczyzna przez dwa lata rozprowadził na lokalny rynek ponad 500 działek marihuany, zarabiając około 150 tysięcy złotych. Za handel i posiadanie narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia.

Więcej
 
Gostyń: tragiczny wypadek
wtorek, 28 sierpnia 2012 09:03

Do tragicznego wypadku doszło na drodze powiatowej w okolicach Bułakowa. Kierująca samochodem osobowym zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń 24-letnia kobieta zmarła na miejscu.

Więcej
 


 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl