Konin - Metamorfoza w silowni "Bohdan" - Olga pierwszy trening
czwartek, 13 kwietnia 2017 12:09

Olga z TV Wielkopolska zaufala Szymonowi chcąc poprawić swoją figurę ,ale też wzmocnić mięśnie ,pozbyć się bóli kręgosłupa.Film pokazuje pierwszy trening personalny. Niebawem kolejny film, po  miesięcznej pracy z Szymonem.

Szymon Górski jest specjalistą,który zajmuje się zawodowo i z zamilowania trenowaniem innych. Jest kulturystą ,trenerem personalnym,właścicielem silowni "Bohdan". Szymon jest jedną z pierwszych osób zajmujących się treningami personalnymi w Koninie.

Realizacja Tv Wielkopolska

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Szymon Górski wykonuje ten zawód od 2012 roku. Dysponuje dużą wiedza na temat treningów dla kobiet i mężczyzn mających na celu nie tylko upiększyć i poprawić swój wygląd.

Treningi mają też poprawić stan zdrowia dla osób z problemami typu,przepuklina kręgosłupa, chore stawy ,otyłość cukrzycowa i wiele ,wiele innych.

Szymon Górski potrafi trenować osoby  przygotowujace się do sezonu rowerowego ,do wędrówek górskich, wspinaczki,wioślarstwa.Wszystkie osoby ,które potrzbują treningu na siłowni lub doradztwa z tym związanego mogą udać się do Szymona.

Olga z naszej TV Wielkopolska zaufała Szymonowi chcąc poprawić swoja figurę ,ale też wzmocnić mięśnie ,pozbyć się bóli kregosłupa.Film pokazuje pierwszy trening personalny. Niebawem kolejne odcinki Metamorfozy.

  

KOMENTUJ NA NASZYM Facebooku

telewizja sławomir papiera wielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska


OLGA SZYMKOWIAK - Marketing Maneger

 olga.p@tvwielkopolska.pl

 

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

Pozostałe informacje w tej kategorii

 
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl