Kleczew - Filia Biblioteczna w Budzisławiu Kościelnym nagrodzona
czwartek, 08 grudnia 2016 16:20

Filia Biblioteczna w Budzisławiu Kościelnym
nagrodzona po raz trzeci


7 grudnia 2016 r. odbyła się w poznańskim hotelu IBB „Andersia” gala XVII Konkursu pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.
Filia Biblioteczna w Budzisławiu Kościelnym w tym konkursie brała udział po raz trzeci i po raz trzeci została uhonorowana.


Tym razem biblioteka przygotowała projekt „Mały i duży ochronie środowiska się przysłuży” w zakresie działań proekologicznych. Projekt dotyczył szeroko pojętej edukacji ekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem promocji odnawialnych źródeł energii.
Biblioteka znalazła się wśród 16 nagrodzonych w tej kategorii instytucji i organizacji, i otrzymała nagrodę w wysokości 7 000 złotych.
Nagrodę podczas wyjątkowej gali z rąk p. Marzeny Wodzińskiej – wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego oraz p. Marka Zielińskiego – zastępcy prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu odebrali: p. Stanisław Maciejewski – zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew, p. Elżbieta Gruszczyńska – dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleczewie i p. Teresa Fekner – kierownik Filii Bibliotecznej w Budzisławiu Kościelnym.
Na zakończenie pracownicy filii pragną serdecznie podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do realizacji projektu. Szczególne podziękowania należą się p. dr Marzenie Fedorowicz (nauczycielowi biologii w Gimnazjum im. Przyrodników Polskich w Budzisławiu Kościelnym) i firmie Nuvarro z Posady oraz p. Adamowi Urbaniakowi za fotorelację z gali wręczenia nagród.

Informacja nadesłana z Miasta Kleczew

Foto: Maciej Grzeszczak

  

KOMENTUJ NA NASZYM Facebooku

telewizja sławomir papiera wielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska


OLGA SZYMKOWIAK - Marketing Maneger

 olga.p@tvwielkopolska.pl

 

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

Pozostałe informacje w tej kategorii

 
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl