Kępno
Perzów: Uzależnieni od sportu
piątek, 03 czerwca 2016 10:32

Już po raz trzeci Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprosił wszystkich mieszkańców regionu do udziału w kampanii sportowo-edukacyjnej pod hasłem "Uzależnia mnie tylko sport". Akcja, którą zainaugurowano w miniony weekend, w całej Wielkopolsce trwać będzie przez miesiąc. Również mieszkańcy powiatu kępińskiego licznie stawili się w miejscowości Perzów, aby wziąć udział w m.in. rodzinnych biegach i pokazać, że uzależnieni są jedynie od sportu.

Więcej
 
Kępno: pomnik, dąb i nowy komendant
środa, 22 kwietnia 2015 11:38

Przed Komendą Powiatową Policji w Kępnie odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika ku czci policjantów pomordowanych w okresie II wojny światowej. Towarzyszył jej ceremoniał przekazania obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie. Zasadzono także kolejny, siedemnasty Dąb Pamięci ku czci zamordowanego policjanta Policji Państwowej asp. Andrzeja Tyczyńskiego.

Więcej
 
Łęka Opatowska: wybuch oraz pożar budynku
środa, 15 kwietnia 2015 13:09

Najprawdopodobniej wybuch gazu propan - butan był przyczyną pożaru w miejscowości Łęka Opatowska. Pierwsza na miejsce zdarzenia dotarła OSP Łęka Opatowska, która zastała pożar budynku mieszkalnego. Na zewnątrz znajdowała się jedna osoba poszkodowana - mężczyzna - właściciel budynku. Pożarem objęty był dach domu oraz pomieszczenia na parterze. Obiekt uległ częściowemu uszkodzeniu - z budynku wyleciały okna oraz drzwi z pomieszczeń sąsiadujących bezpośrednio z miejscem wybuchu.

Więcej
 
Kępno: miał narkotyki i uderzył policjanta
sobota, 17 stycznia 2015 10:11

Policjanci z Kępna zatrzymali młodego mężycznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. To nie jedyne przestępstwo, jakie 24-latek ma na swoim koncie. Odpowie on także za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Więcej
 
Kępno: pierwsza pomoc jeszcze szybsza
czwartek, 14 sierpnia 2014 14:59

12 defibrylatorów zamontowanych zostanie na terenie powiatu kępińskiego. Starostwo wspólnie z gminami wdraża program, dzięki któremu, szczególnie mieszkańcy oddalonych od Kępna miejscowości, nie będą już musieli czekać na przyjazd lekarzy, bo podstawowe czynności ratujące życie będzie mógł wykonać każdy, kto znajdzie się w zasięgu przenośnego defibrylatora.

 


 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl