Reklama


Telewizja Wielkopolska - to całodobowy kanał informacyjny w jakości HD. Łączna ilość gospodarstw domowych, do których dociera sygnał Telewizji Wielkopolska, to 260 tysięcy abonentów, co daje ponad milion potencjalnych widziów w całym województwie.

Dzięki multimedialnej sieci INEA, abonentem, mającym dostęp do naszego programu już od najniższego pakietu, abonentem może stać się każdy mieszkaniec naszego wspaniałego województwa. To niewątpliwie zasługa Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej.

Dużą zasługę w naszej działalności ma także multimedialna sieć INEA, która umożliwia nam nadawanie i przekaz sygnału z Konina (w którym tworzymy i z którego emitujemy TV Wielkopolska), do Poznania, skąd sygnał w jakości HD rozpowszechniainy jest na całe wielkopolskie województwo. Sygnał retransmitowany jest także w jakości SD.

Nie wstydzimy się relacjonować wydarzeń z niewielkich wielkopolskich wsi, które są ważne dla mieszkających tam ludzi i które bardzo często ukazują dobry przykład pozostałym mieszkańcom województwa...

Program TV Wielkopolska, na zlecenie właściciela (WTI Sp. z o.o., koncesja 500/2012-TK), realizuje młody zespół Studia Filmowego WTI Szymona Staszaka.


Reklama w TV Wielkopolska:

62-510 Konin
ul. Kleczewska 37
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Dyrektor handlowy

Zbigniew Murawski

tel.: +48 695 829 799
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Więcej o TV Wielkopolska...

 

 

 

 

 

 

  

KOMENTUJ NA NASZYM Facebooku

telewizja sławomir papiera wielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska


OLGA SZYMKOWIAK - Marketing Maneger

 olga.p@tvwielkopolska.pl

 

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

Pozostałe informacje w tej kategorii

 
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl